fbpx

Tallinna Salsa Akadeemia on välja kasvanud FDS Tantsukoolist, mis oli Eesti üks tuntuimaid Salsa ja Bachata tantsukoole alates aastast 2009. FDS oli esimene kool, mis hakkas arendama Tallinnas selliseid stiile nagu Kizomba, Bachatango, Zouk, Salsa NY (Mambo), Dominikaani Bachata, Bachata Fusion, Sensual Bachata.

Täna Tallnna Salsa Akadeemia põhisuunadeks on just kaasaegsed Salsa, Mambo, Bachata ja Kizomba stiilid, ning nende õpetamiseks kasutakse Euroopa taseme tugevaimaid õppeprogramme.

TÄISKASVANUTELE

Pakume erinevaid tantsukursuseid. Kursuste laiast valikust on võimalik leida igalühel just endale meelepäraseim (näiteks Salsa / Bachata / Kizomba / Cha Cha Cha ja palju muud).

Kooli eesmärk on anda võimalus omandada lõbusates trennides suurepärased seltskonnatantsuoskused ning omandatud tantsusamme ka praktikas rakendada ning seda just improviseerival moel. Trennidele on oodatud kõik, olenemata vanusest ja eelnevast tantsukogemusest.

LASTELE

Erinevad tantsustiilid (Hip Hop, Showdance, Ballett, Defilee, Klassikaline tants, Jazztants, Ladina-ameerika tantsud, Kaasaegne tants, Streetdance, Tantsija tervis ja tantsutehnika jpm).

FDS Tantsukoolis sündinud suund *Tüdrukute Kool* on üks populaarsematest.